Інтерактивні проекти інформаційно-бібліографічного відділу

Сучасні реалії змушують ламати існуючі стереотипи, передбачати нові підходи і пріоритети в організації обслуговування користувачів, зокрема, спрямовані на популяризацію популяризації книги та читання у віртуальному просторі .

Інформаційна діяльність сучасної публічної бібліотеки поєднує традиційну роботу з розкриттям власних ресурсів із використанням різноманітних інформаційно-бібліографічних форм і засобів.

Пропонуємо переглянути найкращі бібліографічні електронні ресурси та інтерактивні проекти нашого відділу .

45-річчю утворення Херсонської централізованої бібліотечної системи присвячується

Бібліографічний покажчик «Херсонська ЦБС в ретроспективі часу і сьогодення» — це перша спроба систематизувати інформацію про неї за весь час існування ХЦБС.

Видання підготоване працівниками інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки і являє собою спробу висвітлити основні етапи розвитку Херсонської централізованої бібліотечної системи і її підрозділів з моменту її заснування і до сьогоднішнього дня.

ІНТЕРАКТИВНІ ПЛАКАТИ

В даний час інтерактивна інфографіка — один з найбільш модних, актуальних і простих для розуміння способів подання інформації читачеві. А інтерактивна інфографіка у навчанні допомагає підвищити ефективність сприйняття інформації.

Інтерактивні проекти інформаційно-бібліографічного відділу Централізованої бібліотечної системи (Херсон)

Інтерактивні проекти інформаційно-бібліографічного відділу Централізованої бібліотечної системи (Херсон)