Інтерактивні проекти відділу довідково-бібліографічного та інформаційного забезпечення

Сучасні реалії змушують ламати існуючі стереотипи, передбачати нові підходи і пріоритети в організації обслуговування користувачів, зокрема, спрямовані на популяризацію популяризації книги та читання у віртуальному просторі .

Інформаційна діяльність сучасної публічної бібліотеки поєднує традиційну роботу з розкриттям власних ресурсів із використанням різноманітних інформаційно-бібліографічних форм і засобів.

Пропонуємо переглянути найкращі бібліографічні електронні ресурси нашого відділу .

Бібліографічні покажчики

«Херсонська ЦБС в ретроспективі часу і сьогодення

Херсонська централізована бібліотечна система в ретроспективі часу та сьогодення. — Херсон, 2021. — 144 с.: фотогр.

Запропоновані читачеві до 45-річчя утворення Херсонської централізованої бібліотечної системи історичний нарис і каталог бібліографічних джерел висвітлюють основні етапи розвитку системи та її підрозділів з моменту заснування і до сьогоднішнього дня. Видання підготовлене працівниками інформаційно-бібліографічного відділу та координатором Херсонської ЦБС Костенко А.В.

Бібліографічні огляди

Представляємо Вашій увазі експрес-огляд літератури «Літературне меню»:Вип. 1. Ми ознайомимо вас з виданнями, які надав нашій бібліотеці Український інститут книги. На разі це книги видавництва «Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», а критерій відбору — це сучасна українська література.

ІНТЕРАКТИВНІ ПЛАКАТИ

В даний час інтерактивна інфографіка — один з найбільш модних, актуальних і простих для розуміння способів подання інформації читачеві. А інтерактивна інфографіка допомагає підвищити ефективність сприйняття інформації.

#ПОДАРУНКИ ВІД УІК :).Мiжнародна Лiтературна Корпорацiя MERIDIAN CZERNOWITZ
ПОДАРУНКИ ВІД УІК. ВИДАВНИЦТВО НАВЧАЛЬНА КНИГА-БОГДАН
# УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ ПОДАРУВАВ :).ВИДАВНИЦТВО “ЯКАБУ ПАБЛІШИНГ”
# УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ ПОДАРУВАВ :). КРАЩІ КНИГИ від “КСД”
КВАНТОВА ЛЕСЯ: незвична форма для звичної біографії
СВІТ КОБЗАРІВ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Книжковий Всесвіт від видавництва “ФАБУЛА”

ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ

ПОДКАСТИ

ФРІДА КАЛО. # Подкаст. Український інститут книги. Подарунки
ШКОЛОЗНАВСТВО. # ПОДКАСТ. КНИГА В ДАР ВІД УКРАЇНСЬКОГО

Спираючись на унікальні історичні місця, архіви і безсумнівне джерело — Будинок Анни Франк в Амстердамі, — автори бестселерів Нью-Йорк Таймс Сід Джейкобсон та Ерні Колон створили першу авторизовану графічну біографію Анни Франк. І, завдяки Українському інституту книги, наша бібліотека теж має примірник цього видання українською! Хто ж така Анна, чому таким важливим для сучасності став її вражаючий щоденник? Про це йдеться в новому подкасті інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської централізованої бібліотечної системи.#БібліографічнийПодкаст: Графічна біографія Анни Франк

АННА ФРАНК. # ПОДКАСТ. КНИГА В ДАР ВІД УІК

--

--

Бібліографічний відділ Херсонської ЦБС

Інтерактивні проекти бібліографічного відділу Херсонської централізованої бібліотечної системи